Галерея

4 квітня 2017 року з ініціативи ГО «Європейский християнский конгрес» у Дніпровському єпархіальному управлінню УПЦ КП відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція на тему «Християнство в глобалізованому світі: український контекст».


З ініціативи ГО «Європейський християнський конгрес» та за благословінням Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета в Будинку Митрополита Софії Київської 17 травня 2016 року відбулась міжнародна науково-практична конференція на тему: «Канонічність Українського Православ`я: історія проблеми».


З ініціативи ГО «Європейський християнський конгрес» у партнерстві з Арабським центром в Україні 23 лютого в Укрінформі відбувся круглий стіл на тему «Російський геноцид корінних народів Північного Кавказу та Криму»


 

З ініціативи ГО «Європейський християнський конгрес» та за підтримки Української асоціації релігієзнавців в Укрінформі  17 грудня 2015 року відбувся круглий стіл та прес-конференція на тему: «Російська пропаганда та релігійний радикалізм як ключові фактори дестабілізації світу».


 

3 грудня 2015 року в Київі в Ісламському духовному центрі відбувся круглий стіл «Майбутнє християнсько-ісламських відносин в Європі»


 

Круглий стіл під час прес-конференції до 70-річчя створення Нюрнберзького міжнародного військового трибуналу 20 листопада 2015 року в УКРІНФОРМ (м. Київ) відбулася прес-конференція «Компроміси Нюрнберзького трибуналу та сучасні наслідки».


 

 

Конференція: «Історія та сучасні виклики непокараних злочинів радянського тоталітаризму проти Церкви»
Відбулась 11 червня 2015 р. з ініціативи та фінансування ГО «Європейський Християнський Конгрес» в Київській православній богословській академії Української Православної Церкви Київського Патріархату.

 

 

Комментирование запрещено