Про проект

connect_logo[1]Міжнародна громадська організація «Європейський християнський конгрес» (далі Конгрес) була створена у м. Дніпропетровську та зареєстрована   1 жовтня 2014р. (свідоцтво про реєстрацію №1424284).

Мета Конгресу – створити  суспільну відкриту діалогову платформу для зміцнення співробітництва та безпеки в Україні, Європі та світі.

Конгрес сповідує ідеї екуменізму — міжконфесійного порозуміння між християнами. При цьому, на тлі сучасних загроз європейській цивілізації, Конгрес вважає можливим і необхідним міжконфесійний діалог, порозуміння та співпрацю з нехристиянськими конфесіями на основі наступних принципів:

— перед Богом і правом усі рівні;
— жодна конфесія не повинна вирішувати свої питання за рахунок інших;
— Церква не може бути використана для виправдовування або розпалювання загарбницьких війн, геноцидів, терроризму або релігійного радикалізму;
— фальсифікація історії є злочином;
— замовчування злочинів проти людяності, миру і людства є злочином;
— на тлі виниклої глобальної загрози народи Європи мають вибачити один одного за взаємні конфлікти ХХ століття, розуміючи, що вони стали заручниками переділу світу тоталітарними режимами.

Конгрес заявляє, що сучасна європейська цивілізація — християнська цивілізація. Ми вважаємо, що кожен третій у світі — християнин, а в Європі християни становлять більшу частину. Розкол Православ’я, лжехристиянська позиція т.зв. «Руської Православної Церкви» («русский мир», «Новоросія», анексія Криму, Сирія) — виклик всьому християнському світові. Християнський світ повинен засудити спільні загрози..
Конгрес вважає, що саме комуністична ідеологія і непокарані злочини радянського тоталітаризму є істиними причинами сьогоднішнього конфлікту. Замовчування і безкарність злочинів комунізму на тлі пропаганди Кремля, коли із злочину творили подвиг, розкололо світове суспільство. Адже не треба забувати, що зона впливу СРСР не обмежувалася тільки територією СРСР або країн Варшавського договору. І Росія черговий раз підтвердила це.
Конгрес
вважає, що Нюрнберзький трибунал був апогеєм компромісів ХХ століття, наслідком яких стала дескримінаційна та неефективна система сучасної світової безпеки.
Конгрес має підтримку Української  Православної Церкви Київського Патріархату, Української Греко-Католицької Церкви, а також дніпропетровських громад Римо-Католицької Церкви в Україні, Німецької Євангельсько-Лютеранської Церкви та Вірменської Апостольської Церкви.
Конгрес — це європейський інформаційний іміджевий проект, що дає більший ступінь свободи кожному учаснику, ніж він має поза рамками проекту

Президент

ГО «Європейський християнський конгрес»          Володимир Авер`янов

Комментирование запрещено