Відео

ВІДЕОЗВІТ круглого столу «Природа війни та її релігійне підґрунтя: до проблеми умов мирного співіснування сучасного людства», що з ініціативи ГО «Європейський християнський конгрес» відбувся 25 квітня 2017 року в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» (м.Київ)


 

4 квітня 2017 року з ініціативи ГО «Європейский християнский конгрес» у Дніпровському єпархіальному управлінню УПЦ КП відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція на тему «Християнство в глобалізованому світі: український контекст».

 

 

 

 


 

23 лютого 2016 ГО «Європейський християнський конгрес» ініціював та провів прес-конференцію  в Укрінформі  на тему «Російский геноцид корінних народів Північного Кавказу та Криму»

 

 


30 декабря в12:00 в медиа-центре «ДНЕПР ПОСТ» состоялась прес-конференция «Обращение к христианам и мусульманам всего мира не допустить Третью мировую войну».


 

З ініціативи ГО «Європейський християнський конгрес» та за підтримки Української асоціації релігієзнавців в Укрінформі  17 грудня 2015 року відбувся круглий стіл та прес-конференція на тему: «Російська пропаганда та релігійний радикалізм як ключові фактори дестабілізації світу».


 

Круглий стіл під час прес-конференції до 70-річчя створення Нюрнберзького міжнародного військового трибуналу 20 листопада 2015 року в УКРІНФОРМ (м. Київ) відбулася прес-конференція «Компроміси Нюрнберзького трибуналу та сучасні наслідки».


 

15-16 квітня 2015 року у місті Днепропетровську (Україна) відбулась міжнародна науково-практична коференція до 100-х роковин Геноциду вірмен в Османській імперії. Матеріали конференції публікуються на сайті.

Знімок екрана 2015-12-01 19.41.53

Комментирование запрещено